O mě

Jsem Vlasta a jsem ráda v pohybu na vlně energie

Po vyhoření z podnikání jsem se rozhodla vrátit se sama k sobě, poznávání svých hodnot a objevování vlastní originality. Absolvovala jsem kurzy metody RUŠ, osvojila si nové techniky, masážní dovednosti, stále rozvíjím své dovednosti a schopnosti.

Před lety jsem si vybrala život v souladu s přírodou a začala poslouchat svou intuici.

Ukazuji druhým, jak o sebe pečovat, být v svůj a mít stále šťávu.

Ženám přináším cestu ke své jedinečnosti a zralé kráse. A mužům cestu k jejich síle a potenciálu.

Jsem šťastná žena a vášnivá milovnice života. Každý den se raduji z maličkostí, tvořím si svůj báječný život, za poslední roky jsem se naučila se rozlišovat, co je pro mě dobré a ostatní nebrat moc vážně.

Bavím se, jsem kreativní, natáčím videa, fotografuji, učím se od vnoučat, medituji s esenciálními oleji, chodím, cvičím, zpívám a tančím.

Baví mě setkávat se, sdílet příběhy a otevírat druhým cestu k jejich jedinečnosti. Přidáte se ke mě?

Naučila jsem se na své cestě pokoře, laskavosti a rychlé změně úhlu pohledu na situace. 

Neboť "nikdy neznáme celý příběh, ani co je dobře nebo špatně"

Celý život se učím, poznávám a vzdělávám. Jsem zvídavá a zajímají mě témata o kráse, zdraví i naší planetě. Jaký bude život, když překročíme své limity? Moje školní léta nebyla veselá, protože jsem předělaný levák a těžko jsem to nesla, mělo to vliv na učení, mluvení a hlavně na sebevědomí. 

Za to kde jsem dnes mohu vděčit jen sama sobě. Prošla jsem manažerským vzděláváním, osobním rozvojem, kurzy metody RUŠ, praktikovala terapie (odnaučovala lidi kouřit a měnit jejich zaběhnuté vzorce chování). Také jsem cítila potřebu předávat doteky a udělala si kurz celostních smyslných masáží a předávala doteky. Dodnes mi dělá potěšení sdílet s druhým jejich jedinečnost a ukazovat cestu k sobě.

Jemné masážní relaxační techniky, které provádím dnes Access Bars a Energetický Facelift, jsou neuvěřitelně efektivní pro hluboký relax i omládnutí, pocit úlevy a znovuzrození. 

Mám radost ze změn, které přichází a jsem u nich.

Reference

"Vlasti, svým působením jsi mi velkým příkladem sebelásky a dovolení si být sama sebou.

Ukazuješ mi, že ta nejdůležitější jsem hlavně já, což mě celou dobu našeho skvělého přátelství učíš.

Vedeš mě, jak se mít ráda a dovolit si žít po svém a respektovat své pocity a nálady.

Velký vděk pociťuji i za to, že při našich rozpravách a setkáních jsi mi postupně vysypávala "kostlivce ze skříně" naší rodiny, kteří se skrývali v oblasti rodinných vztahů i dovolení si žít v hojnosti.

Děkuji", Andrea

"

Názor na kurz "Otázkou pro volbu s lehkostí":

Doporučení lektora mi pomohlo upřesnit rozhodování v důležitých i běžných situacích volbou správně formulovaných otázek.

Velmi příjemná paní. Vnímavá, citlivě vyslechne a naladí se na osobní situaci, názorový prostor. Poradí, doporučí, nasměřuje.

Viliam, kurz Naučmese.cz

senior, 80+

"Vlastičku mohu jen doporučit, je vnímavá,

citlivá, empatická a dokáže se

navnímat na tělo.

Metoda Access bars je již známá a velmi vyhledávaná pro své nejen účinky čistění čehokoliv co vás trápí, ale i otevření nekonečných možností.

Odevzdejte se do laskavých rukou paní Vlasty a nechte se vést zkušenou terapeutkou."

Evička, Živý dotek

Masérka, lektorka a HEALY

Sleduj mě na Youtube a dozvíš se více

Vlast-In
Všechna práva vyhrazena 2018
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky