Mládí a vitalita

strava
pohyb
spánek
a pak teprve přijde dobrá pohoda
kondice
i krása,
proto pečuj o své tělo,
miluj svůj životní styl
a buduj správné návyky
 

Jak na to?

Chcete se zbavit přebytečných kil, upravit své zažívání, mít lepší náladu, dobře spát nebo jen být vitálnějsí a mít radost ze života?

Mohu vám předat jen zkušenosti a získaná moudra, která celý život využívám. Od našich předků, nových trendů nebo prostě toho, co vyhovuje mému tělu.

Mohu tě naučit naslouchat svému tělu, rozumět co ti říká a co chce třeba už fakt změnit.

Před lety jsem se rozhodla žít bez zatěžující chemie, vyhodila potraviny, které mi nedělaly dobře. Zjednodušila jsem svůj jídelníček, nechala jsem si jen drogerii, která je šetrná k pokožce i přírodě. 

Využívám všech dostupných možností a měním svůj život k lepšímu. 

Ukážu i tobě cestu, jak prožít svůj život naplno.

Využij 30 minutové konzultace zdarma:

Moje poslední zkušenosti:


Objevila jsem produkty FitLine a hned jsem si je oblíbila, viděla jsem na sobě tu změnu, kterou mi po několika týdnech přinesly. 

Měla jsem více vitality, spravilo se mi trávení, začala jsem mít lepší vyprazdňování a kvalita mých vlasů se rapidně zlepšila. 

Postupně jsem si začala uvědomovat, že je mi stále lépe. Mé tělo bylo štíhlejší a pleť pevnější. Projevy překyselení / ranní zahlenění mi ustalo. 

Přicházely mi libé myšlenky a začala jsem jinak myslet. Od důchodkyně jsem přešla v aktivní ženu. Začalo mě bavit potkávat se více s lidmi a sdílet svůj příběh s Fitlinem. 

Postupně si v mém okolí začaly všichni se "sáčky" Fitline začaly vylepšovat své neduhy, ať na těle nebo duši. 

Dělá mi radost, když mohu druhým přinést dobré zprávy, své zkušenosti a možnosti, jak si změnit svůj život.


Skutečností dnešních dnů je, že potraviny nemají v sobě ty výživné hodnoty, aby tělo plně zásobovalo potřebnými minerály a vitamíny. To umí pouze buněčná výživa, která obnovuje a regeneruje všechny funkce těla.

Produkty jsou zcela rozpustné ve vodě (žádné polykání tablet), přináší do kmenových buněk přesně ty složky, které potřebují a to v čase, kdy je třeba.

V jednom sáčku FitLine Power Cocktail je 5 porcí ovoce a zeleniny, dovedete si představit kolik je to vlákniny?

POZOR! Není to lékařský přípravek, takže může být použit ve spojení s léky a dalšími wellness programy.

Já jsem na vlastním těle zažila účinnost FitLine, teď je řada na tobě,

Zde můžeš  nakupovat z Fitline e-shopu:

Zde mi napiš, poradím ti, co je přesně pro tebe

Zkušenosti

Jiřinka, 70+, Brno

Produkty FitLine/Gelenk-Drink, Restorate, Power Cocktail

Užívám ranní a večerní sáčky, k tomu Gelenk-Drink na klouby. Po týdnu jsem si uvědomila, že mě kolena skoro nebolí a hlavně v noci můžu spát. Protože artroza bolí hlavně v noci.

Při chození je to pro mě velká úleva.

Lenka, 30+, mateřská dovolená


S ročním synem jsem se moc nevyspala, ráno jsem byla úplně hotová, pak jsem celý den byla unavená a nevrlá. Začala jsem užívat večerní sáčky, hned jsem cítila změnu, dobře jsem se vyspala i když mě děti v noci probudily, hned jsem usnula. Hlavně ráno se cítím svěží, rozdíl je opravdu poznat.

Ivanka, 60+, Brno /

Produkty Fitline

S večerními sáčky Restorate spím celou noc, i když potřebuji na WC, tak hned znovu usnu.

Ráno se probouzím odpočinutá a spím dokonce míň hodin.

Zdenko, 50, SK

Fitline produkty som poznal pres rokmi, pravidelno beriem 4 roky, ráno a večer. Cítím se dobre, som vitálny cez deň i dlho. Mám náročnú robotu, treba mi vela energie na jednanie s ludmi i jazdy autom.

Zellschutz Antioxy mi velmi chutí, pritom pomáhá i na dovolenke, keď som na slnku a pokožka je namáhaná. Nesom po opalovačke unavený a mohu si dopriať príjemný večer.

Zkušenosti

V. s diagnózou "parkinson"

Jsem pod lékařským dohledem, přesto jsem uvítal doplnění živin a všech přípravků pro zlepšení mého stavu. Smířit se z se svým stavem nemíním!!!

Již po týdnu jsem snížil o 1 tabletu užívání denně, někdy i o 2 podle situace. 

Budu užívat dlouhodobě, protože vidím, že je mi opravdu po všech stránkách lépe.

Jaroslav, podnikatel

Po několika dnech jsem cítil příliv energie, uvědomil jsem si to vlastně až později, protože jsem stále celý den v jednom kole.

Užívám buněčnou výživu a nedovedu si představit, jak bych to zvládal bez ní.

To se nedá srovnat, jsem i v tom největším kvaltu klidný a s nadhledem řeším obtížné situace. Vydržím tempo dne s větším elánem, nakrmit tisíce hladových břich to dá zabrat.

Ivo, rentiér

Jsem po operaci ledvin, jím velké množství prášků. Bylo mi těžko a měl jsem zažívací potíže, soustředil jsem se tedy na kvalitní vodu a také výživu do buněk, která mi byla doporučena.

Nevěřil sem, že se mi ulevilo a není mi tak těžko. Mohu opět normálně jíst má oblíbená jídla, bez následků špatného trávení.

Z naší rodiny

moje zkušenost s FitLine

Začala jsem užívat set na ráno a večer. Hned po prvním večerním sáčku jsem byla ráno fit a bez odkašlávání hlenů, které mě trápily už dlouho.

Fitline sáčky si dávám do vody, a začal to být můj ranní a večerní rituál. Vím, že mé tělo dostává to nejlepší, co právě teď potřebuje a to ještě v čas, kdy je to pro něj to pravé. Ze začátku jsem si zvykala na neznámou chuť.

Za čtyři měsíce mi zlepšilo zažívání, nemám nafouklé břicho, jak tomu bývalo dříve.

Jsem aktivní, vitální a ve skvělé formě. Opět mám chuť do života a podnikat.

reakce na okysličení krve

Byla jsem upozorněna předem, že reakce na Activize může být velmi silná a rychlá, a to zčervenání po těle. To se mi stalo až po asi pátém dni používání, silné zrudnutí ve tváři, krku na pažích a kolenou. Nebylo to nepříjemné, jen intenzivní a po pár minutách to bylo pryč.

Jasný důkaz, že jsem nebyla okysličená a tak tělo reagovalo. Poté až jsem si uvědomila, že to bude asi můj celoživotní nedostatek. Velmi si ho teď užívám, jsem celý den aktivní a vitální, reakce se už neopakovala.

když maminka dá na moji radu...

tady máš dva večerní sáčky a uvidíš, zda se Ti spaní zlepší...

"Vlasto, to mi nebudeš věřit. Já spala celou noc a když jsem se jednou probudila, otočila jsem se na druhý bok a spala do půl osmý."

Ano, maminka si roky stěžuje na špatný usínání a spaní, poradit si ovšem nechá jen někdy.

No, každý máme svoji hlavu, že?

A jak to dopadlo po 2 měsících? Hádejte...

Má svoje sáčky na spaní :)

Vlast-In
Všechna práva vyhrazena 2018
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky